کارکردن در محیطی که علاوه بر امنیت، شکوفایی و بالندگی را برای شما به همراه داشته باشد، می‌تواند رویای هر کارمندی در شغل مورد علاقه‌اش باشد. ما در نپاکو با همراهی افرادی از همکاران خلاق و پرتلاش خود، محیطی سرشار از انرژی، پویایی و نشاط فراهم آورده‌ایم که برای تمامی علاقه‌مندان به کار در صنعت IT یک محیط ایده‌آل به شمار می‌رود.

اعلام درخواست همکاری
نخستین گام درپیوستن به خانواده‌ موفق نپاکو، ارائه‌ تصویری گویا ازمهارتها وتواناییهای شماست. این مهارتها وتواناییها شامل مجموعه ای ازخصوصیات فردی و رفتاری، دانش، تخصص وتجربه است. یکی ازمتداولترین راهها برای ارائه‌ این تصویر، تکمیل و ارسال فرم درخواست همکاری به شرکت نپاکو است.
بررسی رزومه
همکاران ما درواحد مدیریت منابع انسانی، براساس نیازمندیهای شغل درخواست شده، اطلاعات شما رابه دقت بررسی خواهند کرد. بخاطر داشته باشید که حفظ اطلاعات ومحرمانگی تمامی درخواستهای ارسال شده، ازاولویتهای این بخش است.
دعوت به مصاحبه
اگر در نپاکو، موقعیت شغلی مناسبی برای شما شناخته شود، ترتیب دادن یک جلسه‌ی حضوری، هم به شما وهم به نیلرام برای جمع‌بندی و تصمیم گیری نهایی کمک میکند. شما باحضوردر نپاکو میتوانید تاحدی باحال وهوا وفرهنگ حاکم برشرکت و کارکنان آشنا شوید و زمینه های بیشتری برای معرفی خود وترسیم تصویری روشنتر ازخود بیابید. فراموش نکنید که این جلسه میتواند حتی بیش ازرزومه‌ی کتبی که شما ارسال کرده‌اید درمعرفی خصوصیات‌ شما موثر باشد.
دوره آزمایشی
پس ازموفقیت دریک یا چند مصاحبه حضوری، ازشما دعوت خواهد شد تا دریک دوره کوتاه مدتی درکنار همکاران آینده خود به انجام فعالیت بپردازید. دراین مرحله آموزشهای لازم به شما منتقل خواهد شد.
استخدام
صداقت، روحیه کار گروهی وسختکوشی ویژگیهایی هستند که برای اتمام دوره آزمایشی وورود رسمی به جمع کارکنان نپاکو به آنها نیازدارید.
همکاری با نپاکو
ارسال روزمه