درباره ما
از نپاکو بیشتر بدانید
نوآوری

شركت نگار پردازان البرز (نپاكو) در سال 1385 با كادري مجرب و متخصص با هدف توليد و توسعه سيستمهاي سفارش مشتري با ويژگي هاي خاص اعم از يكپارچگي امنیت و کارایی بالا با استفاده از تکنولوژی های برتر روز همچون اوراکل آغاز به كار نمود و امروز سيستمهاي موفقی در سطح ملی تولید و اجرا نموده ، که هر یک از آنها از نظرقابلیت امکانات و دسترسی منحصر به فرد می باشد.

همکاری و بهره وری نرم افزار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مدیریت فناوری اطلاعات و راه حل های امنیتی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تامین سیستم های مدیریت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
ما چه کاری انجام می دهیم!
چرا نگار پردازان البرز؟

طراحی حرفه ای سیستم های سفارشی

 شرکت نگار پردازان البرز سیستم های متنوعی را برای سازمان ها و نهاد های مختلف تاکنون ارائه نموده است. این شرکت همیشه در طراحی سیستم های خود از آخرین دستاورد ها و تکنیک ها و نسخه های بهره جسته است. هر ارتقا در نسخه های اوراکل اپکس از دید ما پنهان نمانده و در کوتاه ترین زمان ممکن موانع و مشکلات نسخه های جدید حل و به خدمت گرفته شده است. این شرکت در طراحی دیتابیس جهت تولید سیستم های پیچیده تجارب قابل قبولی دارد. این مهم باعث ایجاد سیستم های کاملا حرفه ای و رضایت کامل مشتریان شده است.

تولید نرم افزار در محیط یکپارچه

شرکت نگار پردازان البرز همواره در جهت یکپارچه نمودن ابزار های تولید گام برداشته است. در این راستا نیازمندیهای تولید سیستم های نرم افزاری شناسایی و راهکارهای یکپارچه ای ارائه شده است. اوراکل اپکس، اوراکل وبلاجیک، اوراکل مپ، ابزار های هوش تجاری اوراکل از جمله ابزار های تولید سیستم توسط ماست که تمامی مباحث پیرامون آن بررسی و راهکار های یکپارچه ای در اختیار شرکت جهت تولید سیستم های کارآمد قرار گرفته است. 

پروژه های موفق

 شرکت نگارپردازان البرز از زمان تاسیس شرکت تا اکنون افتخار همراهی با سازمان ها و نهاد های متفاوتی را داشته است. پروژه های موفق یکی از دارایی های ارزشمند این شرکت محسوب می شود. رضایتمندی مشتریان بالاترین اولویت شرکت بوده است و در آینده نیز بر همین اساس خواهد بود.

مشتریان

آنچه که مردم
درباره قالب می گویند!

ما همیشه نقطه ها را در سراسر اکوسیستم ها متصل می کنیم
اخبار اخیر
آخرین اخبار ما